Vážená účastníčka, Vážený účastník 71. Zjazdu chemikov,

radi by sme Vám zhrnuli pár našich odporúčaní, PROSÍME VÁS:

 1. Skontrolujte si Vašu faktúru a v prípade akýchkoľvek nezrovnalostí kontaktujte člena organizačného výboru, Ing. Michaelu Halinkovičovú, príp. nás kontaktujte na e-mail: zjazd.chemikov@gmail.com
 2. Počas celej konferencie viditeľne noste vizitku z bezpečnostno-komunikačných dôvodov.
 3. Pri ubytovaní zahláste na recepcii hotela ŠPZ Vášho auta.
 4. Kartu od hotelovej izby neodporúčame nosiť pri mobilnom telefóne je možné, že sa zablokuje.
 5. Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov v hotelovej reštaurácii Savarin. Obedy a večere v reštauráciách Savarin a v Slovenskej reštaurácii podľa ubytovania.
 6. Pri registrácii alebo aspoň deň pred Vašou prednáškou dodajte Vašu prezentáciu členovi organizačného výboru, RNDr. Michalovi Procházkovi, PhD. nájdete ho v časti hotela pri registrácii.
 7. Počas registrácie dostanete TATRY Card, horské poistenie a možnosť ekologicky a neobmedzene počas platnosti karty cestovať vo Vysokých Tatrách vlakmi ZSSK na trasách Tatranskej elektrickej železnice, Ozubnicovej železnice a na trati Poprad-Tatry – Studený Potok – Tatranská Lomnica, kde vám karta TATRY Card slúži ako cestovný lístok, počas trvania konferencie (10.9.2019 – 13.9.2019).
 8. V záujme vlastnej bezpečnosti nahláste odchod do vysokohorského terénu a zapíšte Váš cieľ do zošita na recepcii hotela. Poistenie na zásah horskej služby má každý účastník od 10.9. do 13.9. vrátane a vzťahuje sa len na pohyb po vyznačených turistických chodníkoch. Tiesňová linka Horská záchranná služba má číslo 18 300.
 9. Cena za ubytovanie nezahŕňa vstup do wellness centra. Wellness centrum je za príplatok: bazén a jacuzzi v cene 5 € /osoba /vstup do 15.00 hod. a bazén, jacuzzi a saunový svet v cene 10 € /osoba /vstup.
 10. Nezabudnite sa v deň ukončenia Vášho pobytu odubytovať, vrátiť kartu od hotelovej izby a ODHLÁSIŤ na recepcii hotela do 11.00 h., a zaplatiť konzumáciu nápojov z minibaru na izbe, ak ste ho použili.
 11. Účastníkom zjazdu nie je dovolené v priestoroch Grand hotela Bellevue konzumovať alkoholické nápoje, ktoré neboli zakúpené v hoteli. V priestoroch hotela je povolená konzumácia alkoholu osobám starším ako 18 rokov, a to výhradne v rámci nápojového lístka a vínnej karty Hotela.
 12. Konferenčný ruksak má podľa špecifikácie nosnosť 4 kg, buďte k nemu zhovievaví.
 13. Budeme Vám vďační za Vaše pripomienky, názory, odporúčania o tohtoročnom 71. zjazde a budúcom smerovaní spoločných podujatí. Dajte nám prosím vedieť na závere zjazdu alebo nás neváhajte kontaktovať e-mailom: zjazd.chemikov@gmail.com
 14. Taktiež sa môžete aj Vy s ostatnými podeliť o svoje zážitky zo 71. Zjazdu chemikov formou fotografií. Fotografie nám môžete zasielať na email zjazd.chemikov@gmail.com
 15. Počas trvania konferencie budú vyhotovované audiovizuálne, kamerové alebo obrazové záznamy. Ak si neprajete byť ich súčasťou prosím informujte o tom organizačný výbor konferencie.

Ďakujeme. Organizačný výbor 71. Zjazdu chemikov vo Vysokých Tatrách